Mobil Uygulama Geliştirme

Android - İOS uygulama ve oyun projelerinizi kaliteli bir şekilde hazırlıyoruz.

Mobil Uygulama

Türkiye, dinamik ve genç tüketici profili ile mobil uygulama ve cihaz kullanımı, ticaret ve internet kullanımı açısından kritik konumda. Bu durum mobil uygulamaları müşteri iletişimi ve interaktif pazarlama aktivitelerinin ayrılmaz bir parçası haline getiriyor.

  • Kullanıcı odaklı ve kullanılabilir arayüz tasarımı.
  • Son teknoloji ve tecrübeye dayanarak stabil altyapı.
  • Doğru yöntemler ve beklentilere yönelik en uygun gelir modeli.

Hizmet Aşamaları

Kaliteli bir Mobil Uygulama hazırlarken izlediğimiz tasarım süreci ve özellikleri

Fikir Oluşturma

Uygulamanın gelişmesi için en önemli birincil aşama olarak bilinmektedir. Fikrin uygulanabilirliği ve özgünlüğü önemli olup bu aşamada freewriting yönteminin kullanılması gerekir. Bu terim fikir aşamasında yer alan bir mobil uygulamanın daha da geliştirilmesi için kullanılan bir terimdir.

Sonraki İşlem

Araştırma Yapma

Fikir oluştuktan sonraki aşama olan araştırma işlemi piyasa araştırması ile başlamaktadır. Oluşan fikir ile ilgili daha öncesinden bir mobil uygulama tasarımı yapılmış ise bu uygulamadan daha özgün bir tasarıma sahip olunması gerekecektir. 

Sonraki İşlem

Programlama

Uygulamanın son tasarım hali tamamlandıktan sonra uygulamanın kodlanması için gereken çalışmalara başlanır. Bu çalışma bilişim firmaları tarafından verilen mobil uygulama yapım ve geliştirme hizmetleri tarafından alınabiliyorken bu konuda uzman olan bireyler kendileri de kodlama işlemini yapabilmektedir.

Sonraki İşlem