SEO

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO’ya ihtiyacınız mı var?

Bir SEO’ya ihtiyacınız mı var? Profesyonel arama motoru optimizasyonu hizmetlerimiz ile firmanızın daha iyi sıralamalar elde etmesine, gelirinizin artırmasına ve sürekli yeni müşteriler edinmesine yardımcı oluyoruz.

  • Tüm çevrim içi sosyal medya sayfaları için optimizasyon
  • Rekabet analizi rakiplerinizi daha yakından tanıyın
  • Web sitenizi arama motorlarına uyumlu hale getiririz.

Çalışma Süreci

Bir müşterimize SEO hizmeti verirken izlediğimiz adımlar ve yaptıklarımız.

Seo Analizi

Aran Medya SEO Analizi, Google sıralamanızı geliştirmek için dikkate almanız gereken her detayı size rapor halinde sunar. Bu şekilde web sitenizde hataları görüntüleyebilir, düzeltebilir ve Google pozisyonunuzu daha hızlı yükselmesini sağlayabiliriz.

Sonraki İşlem

Strateji Geliştirme

Arama popülerliği ve siteye uygunluk üzerine kurulu anahtar kelime listesinin oluşturulması ve hedeflenen anahtar kelimelerin analiz edilmesi.Site yapısı bağlamında site için ihtiyaç duyulan spesifik değişikliklerin incelenmesi. (Sitemap, url,title , meta/Heading etiketleri,katogoriler)

Sonraki İşlem

Uygulama

Müşteriyle ilk strateji buluşması ve ilk 2 aşamayı kapsayan raporların incelenmesi.Odaklanılan anahtar kelimelerin incelenmesi ve neticelendirilmesi.İkinci aşamada belirtilen Action Plan’ın başlatılması.

Sonraki İşlem

Yönetme

Çalışma hayata geçirildiğinde aylık Action Plan üzerinden giderek, uygulanmış görevin durumuna ilişkin haftalık rapor bildirimlerin sağlanması.Müşteri bu aşamada herhangi bir soru sorduğunda yeterli cevabı verebilecek veri analize sahip olunması.Her ay, uygulanan hizmetlerin, geliştirilen inbound linklerin ve bir önceki aydan itibaren olan sıralama hareketlerini ana hatlarıyla belirten detaylı sıralama raporlarının sağlanması.Bir önceki ayın sonuçlarının raporlanması ve bir sonraki ay için Action Plan’ın incelenmesi.

Sonraki İşlem