Sosyal Medya Yönetimi

Driving more traffic to your website by increasing rank in different search engines.

Neden Önemli?

Sosyal medya yönetimi Trabzon konusunda çalışmalar yürüten Aran Medya, bu ağların etkin bir biçimde kullanılmasının öneminin farkındadır. Bu nedenle de müşterilerine profesyonel bir hizmet sunar. Peki Aran Medya’nın sunduğu sosyal medya yönetimi markalara ne gibi avantajlar sağlar?

  • Kaliteli müşteri ilişkileri, firmaların güven toplamasını sağlamaktadır
  • Müşterilere etkin biçimde cevap veren markalar güven toplar.
  • Güven, kar marjının artmasına katkı sağlar.

Hizmet Aşamalarımız

Başarılı bir sosyal medya yönetimi için izlediğimiz yollar

Hedef Kitle

Sosyal medya yönetimine başlamadan önce mutlaka hedef kitleyi belirlemek gerekmektedir. Bu adım tanıtım çalışmalarının başarılı olmasını sağlayacaktır. Hedef kitle belirlerken; yaş, ilgi alanları, cinsiyet ve lokasyon gibi alanları dikkate alırız.

Sonraki İşlem

Analiz

Günümüzde hemen hemen her sektörde ciddi anlamda bir rekabet bulunmaktadır. Bu nedenle de firmaların mutlaka karşılarındaki rakiplerini analiz etmesi ve buna göre bir strateji izlemesi gerekmektedir. Rakiplerin sosyal medyayı ne şekilde kullandığı analiz eder ve onlardan daha iyi bir şekilde hizmet vermeye çalışırız.

Sonraki İşlem

İçerik

Sosyal medya ağlarını etkili bir biçimde kullanmanız gerekiyorsa mutlaka kaliteli içerikler paylaşmanız gerekmektedir. Markanıza ait olan algıyı hazırladığınız ilgi çekici içerikler ile olumlu yönde geliştirmeniz mümkündür. Aran Medya olarak müşterilerimize bu konuda en kaliteli hizmeti sağlamaktayız.

Sonraki İşlem

Müşteri İlişkileri

Sosyal ağlar, markaların müşterileri ile etkin bir diyaloğa girmesini sağlamaktadır. Kullanıcılar firmalarla ne kadar sağlıklı bir iletişim kurarlarsa, bağlılıkları da o kadar artar. Sosyal medya yönetimi Trabzon firması olarak Aran Medya da sizlere müşterilerinizle kaliteli bir iletişim kurma imkanı sağlamaktadır.

Sonraki İşlem

Raporlama

Verdiğimiz hizmete göre, Haftalık ve Aylık olmak üzre 2 farklı şekilde müşterilerimize rapor sunar, raporlar doğrultusunda gelecek ay ve haftalar ile ilgili yeniden stratejimizi oluştururuz.

Sonraki İşlem